Produkty

Poskytujeme produkty renomovaných výrobců, ale nebojíme se i vlastní tvorby. Naším cílem je spokojený zákazník.

Nemáme e-shop, kde byste mohli za dlouhých večerů vyhledávat. Nabízíme konkrétní produkty IT pro řešení vašich potřeb či požadavků. Neváhejte nás kontaktovat. Zákazníci, kteří využívají našich služeb podpory a správy mohou nakupovat produkty za výhodnější ceny (téměř za nákupku).

Nenabídneme a nedoporučíme vám nic, co bychom si sami nekoupili. Spolehněte se při nákupu na opravdové odborníky.

Počítače

Počítače skládáme na míru ze značkových komponent. Vytvoříme pro vás jedinečný stroj, který bude přesně odpovídat vašim potřebám i vaší peněžence.

Notebooky

Notebooky neskládáme, ale vybíráme kvalitní modely od renomovaných výrobců. Spolehněte se na to, že vám ze široké nabídky vybereme takový stroj, který vám bude dobře sloužit po několik let.

Repasované počítače a notebooky

Levné počítače vydrží málo. Po pár letech doslouží a musíte je vyhodit. Drahé přístroje vydrží mnohem déle. A jsou nesrovnatelně kvalitnější. Ale kde na ně vzít? 

S repasovanými počítači a notebooky můžete mít kvalitní výpočetní techniku za velmi příznivou cenu. Jak je to možné? Většina počítačů si odsloužila 3 až 4 roky ve velké firmě (např. bance nebo jiné nadnárodní společnosti) a následně byly vyměněny. Vzhledem ke své kvalitě však tato zařízení mohou ještě nějaký ten rok sloužit. Jsou však za zlomek původní ceny.

A věřte, že se to vyplatí. Můžete mít například kvalitní manažerský výkonnný notebook za cenu, které sice odpovídá novému počítači, ale v nejnižší kategorii (nedoléhající vrzající plasty, nízký výkon, malá životnost). Spojte se s námi a přijďte si o tom promluvit.

Servery

I když umíme prodat i značkový server od známých velkých výrobců, umíme servery i skládat. Stejně jako u počítačů používáme značkové komponenty. Složený server je však pro vás finančně zajímavější než hotové kousky. Jsou ale místa, kam bychom skládaný server nedoporučili. Vše záleží na konkrétní situaci.

Sítě

Orientujeme se zejména na menší sítě, tj. domácí a malé firmy. Dodáváme veškerý materiál a provádíme drobné instalace (takové, které nejsou spojené se stavebními pracemi - máme ale několik partnerů, pro které ani bourání a stavba nových příček či podhledů nejsou problémem).

Ostatní materiál

Do této skupiny patří drobnosti, jako například myši, klávesnice, náplně do tiskáren, USB rozbočovače a další IT bižuterie. Pro naše zákazníky využívající služby podpory a správy máme řadu věcí skladem a dodávky jsou tedy velmi rychlé.

Speciální řešení

Máte speciální požadavky? Ani před těmi se nezastavíme - jednočipové počítače, PLC, regulační technika, robotika, Internet of Things - ani tyto obory nám nejsou cizí a k řadě problémů se umíme postavit čelem a najít efektivní řešení.

Pokud řešíte nějaký neřešitelný problém v oblasti IT, ozvěte se. Řešení může být velmi blízko a možná budete překvapeni, jak je jednoduché.

 

 

Intel AVG MS